Autóértékesítési ügyintéző

  • Cég neve

    Interstrip Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 42.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Nyíregyházi irodánkban történő munkavégzéshez tartozik a külföldről behozott személyautók hivatalos ügyintézése, az értékesítés során felmerülő adminisztratív tennivalók napi szintű kezelése, online és személyesen. A külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, telefonon és online , angol vagy német nyelven, a social média felületek kezelése, videók készítése és feltöltése is a munkakör része.

Elvárások

Önálló munkavégzésre képes, gyakorlatias, rugalmas, jó helyzetfelismeréssel és megoldóképességgel rendelkező, az üzletietikában jártas, hasonló területen szerzett gyakorlattal rendelkező ( autóértékesítében tapasztalattal rendelkező) munkavállalót keresünk. Amennyiben nincs jártassága az autó értékesítésben, elvárás az, hogy szeresse és ismerje az autókat.

Előnyt jelent

Amennyiben angol és német nyelven is tud kommunikálni, az előnyt jelent.

Amit kínálunk

Stabil, hossszú távú, bejelentett munkalehetőséget biztosítunk, kellemes munkakörnyezetben. A betanuláshoz minden sgítséget megadunk.

Céginformáció

A Interstrip Kft Nyíregyházi székhelyű vállalkozás, prémium kategóriás autók ( jellemzően BMV) forgalmazással foglalkozunk.
A autókat Németországból hozzuk be, és magyar, illetve külföldi vevőkenek értékesítjük. Az eladás mellett a profilunkba tartozik a tartós autóbérbeadás is.
Vállalkozásunk jellegének megfelelően, a munkavégzéshez belvárosi telephelyünk és irodánk igényes környezetet biztosít.

Jelentkezem gombra kattintva , az önéletrajz csatolásával együtt kérjük a jelentkezések benyújtását.