MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet logo

AutoCAD szerkesztő/tervező - diákmunka

  • Cég neve

    MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 400 - 3 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • CAD szerkesztőket keresünk részmunkaidőbe, a tervezői támogatás biztosítására
  • Épületvillamossági (0,4 kV) alaprajzi- és elosztóberendezés tervek rajzolása, szerkesztése
  • Vezetékméretezések, zárlatszámítások készítése
  • Világítástechnikai méretezések készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony
  • Villamosmérnök tanulmányok
  • Épületvillamossági érdeklődés
  • Microsoft Office használata
  • Precíz, körültekintő munkavégzés

Előnyt jelent

  • Erősáramú irányultság, szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • AutoCAD, Revit, DIALux szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • Épületvillamossági tervezési alapismeretek megszerzése, folyamatos fejlődés lehetősége a tervezővé váláshoz
  • Szakmai tapasztalatszerzés pályakezdőknek az AutoCAD (2D), Revit (3D) és DIALux szoftverek terén
  • Az egyetemi/főiskolai órák beosztásaihoz is igazított, rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés, az aktuális piaci és gazdasági körülményekhez folyamatosan igazodva
  • Kiszámítható és stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Diákmunka: Épületvillamos tervezőiroda rugalmas munkaidőben hosszú távra AutoCAD szerkesztőt, tervező munkatársat keres.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, töltsd fel fényképes önéletrajzodat!