Autóbuszalkatrész-vezető raktáros

  • Cég neve

    HOMM KFT.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Vágány utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári folyamatok és azok dokumentálásának szervezése és irányítása.
  • A raktárhoz tartozó anyagok rendelésének, átvételének, nyilvántartásának, a készlet fenttartásának, szakszerű tárolásának az irányítása.
  • A rendelések leadása a központi beszerzés felé, nyomon követése, érkeztetése és visszaigazolása.
  • Műszaki vezetővel való egyeztetés anyagbeszerzés témákban, a terület rendeléseihez tartozó információáramlás segítése.
  • Konszignációs anyagok kezelésének szervezése, irányítása.
  • Leltározásra előkészítés, leltározás, leltár ellenőrzés.

Elvárások

  • 3+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum szakmai középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek és jártasság, Microsoft Office magabiztos használata
  • Raktárkezelő és vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó készség
  • Proaktív, motivált hozzáállás
  • Nyitott, rugalmas személyiség

Előnyt jelent

Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Főállású foglalkoztatás
  • Heti 40 órás munkaidőkeret
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias kollektíva
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés lehetősége

Céginformáció

A 35 éves, magyar tulajdonú Homm Kft. meghatározó szereplője a hazai buszos szakmának - piacvezető a dolgozószállításban és országos szervizhálózattal rendelkezik. 2024-ben került átadásra az újonnan épült cégközpont Budaörsön, ahova több új kolléga toborzása zajlik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!