Autóbusz vezető

  • Cég neve

    JÁ-VA LUX Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Biztonságos és balesetmentes személyszállítás a KRESZ szabályainak betartásával. Az előírt menetrend betartása.

Elvárások

  • Érvényes D kategóriás jogosítvány
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Rugalmas hozzáállás, alkalmazkodó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Magára, környezetére és a munkájára igényesség

Előnyt jelent

  • Menetrend szerinti járaton szerzett autóbuszvezetői tapasztalat
  • Udvarias, barátságos személyiség

Amit kínálunk

  • Friss jogosítványosok jelentkezését is várjuk
  • Munkavégzés előre meghatározott havi vezénylés szerint
  • Folyamatos, hosszútávú biztos munkalehetőség
  • Szállás lehetőség a telephelynél megoldható

Céginformáció

A Já-Va Lux Kft autóbuszos személyszállítással foglalkozó magyar tulajdonú társaság. Oroszlányban és Komáromban lévő vállalatokhoz  szállítunk menetrendszerint dolgozókat. Ezen felül partnereink egyedi elvárásait is minden esetben rugalmasan és a lehető legmagasabb színvonalon teljesítjük, legyen szó céges rendezvényről vagy magánjellegű személyszállításról.

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérem töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, telefonszám megadásával.