Autóbusz-vezető

  • Cég neve

    ArrivaBus Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'D' kat. jogosítvány

Az Arriva Csoport egy amerikai tulajdonú, 10 európai országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport. A Csoport tagjaként az ArrivaBus Kft. idén 26 éves, több, mint 1500 alkalmazottat foglalkoztat és stabil piaci hátterével, 3 budapesti telephelyével a közösségi közlekedési szektor meghatározó szereplője.

Főbb feladatok, munkák

  • Az utazóközönség és a jármű célba juttatása biztonságosan, balesetmentesen
  • A KRESZ szabályainak maradéktalan betartása, a jármű műszaki átvizsgálása munkakezdés előtt
  • Menetlevél pontos vezetése
  • Problémák jelentése telefonon és FUTÁR rendszeren keresztül
  • Nem neked kell a járműveket takarítani, karbantartani, tankolni, javítani!
  • Választható munkarend (délelőttös, délutános, osztott vagy éjszakás műszak), egyéni szabadnapkérelmekhez és igényekhez igazodó beosztás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • D kategóriás vezetői engedély
  • PÁV I. vagy PÁV II. minősítést igazoló okirat
  • Érvényes GKI kártya
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Ha még nem rendelkezel az autóbusz-vezetéshez szükséges GKI kártyával, a cég által finanszírozott képzéssel támogatunk ennek megszerzésében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Többéves gépkocsivezetői tapasztalat
  • Csuklós busz vezetésében szerzett tapasztalat
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Bruttó 500 000 forint belépési bónusz (korlátozott ideig áll rendelkezésre bizonyos telephelyekre és műszakokra. Nézd meg aktuális elérhetőségét a honlapunkon és érdeklődj a kiválasztási folyamat során) - amennyiben vállalod a teljes munkaidőt a próbaidő alatt (3 hónap), illetve vállalod, hogy 2000 órát vezetsz le cégünknél és rendelkezel érvényes D kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával és PÁV I vagy II-vel
  • Kiemelkedő, átlagosan 480 421 forint nettó havi jövedelem, ami a szolgálati idővel emelkedik
  • Teljesítménytől függő év végi jutalom, valamint további hűségjutalmak
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkahely egy válságálló üzletágban
  • Magyarország legmodernebb, prémium kategóriás, jól felszerelt MAN és Mercedes buszflottája
  • Megvédjük a járművezetőinket és biztonságos, támogató munkakörnyezetet teremtünk azzal is, hogy minden buszon kiépített kamerarendszer van
  • Kiemelt egészségvédelem a járművezetőknek: évente komplex, átfogó, térítésmentes egészségügyi szűrőcsomag egy magán egészségügyi központban
  • Budapesten kívülről érkező jelentkezőknek szálláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár