SAG/Autonet Group Purchasing Central logo

Autóalkatrész Aftermarket Termékmenedzser

  • Cég neve

    SAG/Autonet Group Purchasing Central

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 43.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az AUTONET a svájci központú SAG cégcsoport – autóalkatrészek, fényezési anyagok, diagnosztikai és szervizfelszerelési cikkek nagykereskedelmével
foglalkozó - magyarországi tagvállalata.

Feladatok

  • termékportfólió kialakítása, optimalizálása és karbantartása
  • versenytársak nyomon követése
  • készletgazdálkodási csapattal szoros együttműködés
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal
  • cikktörzs karbantartása az ügyviteli rendszerben
  • értékesítési statisztikák kiértékelése
  • céges eseményeken való aktív részvétel

Elvárások

  • autóalkatrész termékmenedzsmentben szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • autóipari / haszongépjármű üzletági tapasztalat
  • technikai és termékismeret az alkatrészek körében
  • MS Office, Excel felhasználói, gyakorlati ismerete
  • analitikus gondolkodás, átfogó látásmód
  • minimum középfokú végzettség
  • alkotni és fejlődni vágyó szakemberek jelentkezését várjuk
  • angol tárgyalóképes nyelvismeret, német nyelvismeret előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés, bónuszok és béren kívüli juttatások
  • nemzetközi háttérrel rendelkező multinacionális vállalat
  • szakmai képzések
  • támogató csapat
  • dinamikusan növekvő, piacon ismert és elismert vállalati háttér,
  • munkába járás támogatása
  • dolgozó vásárlási kedvezmény

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Üllő

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a fenti munkakör megnevezésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.