Autó-, motorszerelő

  • Cég neve

    Jászmotor Kft.

  • Munkavégzés helye

    4405 Nyíregyháza, Debreceni út 180.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Motoros boltunk szerviz részlegébe motorszerelő kollégát keresünk!

Fiatalos, nagyszerű csapatba várjuk az új szakemberünket, cross motorok, motorok, quadok, robogók teljeskörű szervizeléséhez, javításához, időszakos karbantartásához.
Előrelépési lehetőséget biztosítunk a szerviz részleg vezetéséhez is. (Időpontok kezelése, árajánlatok, beszerzések, külsős munkák szervezése)

Jól felszerelt szerviz rész, fiatalos csapat, megbízható cég vagyunk!

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 08:00 -17:00H, minden második Szombat: 08:00-13:00.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debreceni út 180. - Jász-Motor

Várjuk a kedves jelentkezőket fényképes Önéletrajz beküldésével!

Elvárások

-Szakértelem
-Autó- vagy motorszerelői tapasztalatok
-Önálló munkavégzés, probléma megoldó képesség
-Megbízhatóság

Előnyt jelent

-Szakmai tapasztalat, szakértelem
-Hasonló munkakörben szerzett referenciák
-Elektronikai ismeretek
-Akár vezetői készségek
-Autó-, motorszerelői végzettség

Amit kínálunk

-Szép, teljesen felszerelt szervizt
-Fiatalos csapatot
-Versenyképes, hosszútávú bejelentett munkahelyet és fizetést
-Megbízható, stabil hátteret

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk számára fontosak a megfelelő kollégák szakértelme, hogy a vásárlóinknak is a legjobb szolgáltatást nyújthassuk! Célunk a szervizünk bővítése, fejlesztése, amelyet olyan abíciózus kollégákkal szeretnénk elérni, akik szeretnének egy jó cél megvalósításában részt venni!

Fényképes Önéletrajz beküldésével!
Rövid határidőn belül értesítjük a sikeres pályázókat, akiket egy interjú alkalmával ismerünk meg!