Asztalos

  • Cég neve

    Megaholz Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A Megaholz Kft. asztalos üzemében gyártott bútorok összeszerelése, készre gyártása

Elvárások

  • Igazolható szakmai tapasztalat,
  • Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzettség,
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság,
  • Gyártási dokumentációk helyes értelmezése,

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés, prémium, béren kívüli juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Nyitott, közvetlen, barátságos munkahelyi légkör

Céginformáció

A budapesti székhelyű, több mint harmincéves múlttal rendelkező Megaholz Kft. asztalos munkatársat keres. A több mint 100 fős csapat kreatív megoldásokkal és elmélyült szakmai tudással hoz létre inspiráló belsőépítészeti megoldásokat a piac meghatározó szereplői számára.

Várjuk önéletrajzod a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.