Asztalos (GF-1439)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Felcsút

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. építőiparban tevékenykedő partnere számára, azonnali kezdési lehetőséggel ASZTALOS munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a faalapanyag előkészítése, válogatása;
  • műhelyrajz készítése;
  • gyártáshoz szerszámok kiválasztása, szerszám élének kialakítása, karbantartása;
  • műhelyrajz alapján tömör, illetve lapalkatrészek kialakítása: fűrészelés, marás, gyalulás;
  • a bútorlapok csapjainak, összeillesztési felületeinek kidolgozása;
  • bútorelemek illesztése;
  • sík és görbe felületek furnérozása;
  • felületek csiszolása, pácolása, festése, fényezése;
  • bútorelemek ragasztása, a bútor összeállítása műhelyben vagy a használat színhelyén;
  • fa, csont és gyöngyház díszítőelemek berakása, beépítése;
  • stílus- és anyagismeret alapján a bútorok felújítása, javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség;
  • Önállóság, ugyanakkor csapatjátékos szemléletmód;
  • Együttműködő hozzáállás
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Kiváló munkahelyi légkör;
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes bérezés és juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos