Asztalos

  • Cég neve

    Fejes László ev

  • Munkavégzés helye

    1188 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Több évtizedes fennállású, családias hangulatú famintakészítő asztalos műhelybe keresünk asztalos kollégát!
Mi a famintakészítés? Öntödékben készülő formák számára készítünk negatívokat fából.

Elvárások

  • asztalos képzettség
  • precíz munkavégzés
  • alapvető asztalos ipari gépek ismerete, biztonságos használata
  • pontosság

Előnyt jelent

  • érdeklődés egy új szakma elsajátítására iránt
  • műszaki rajzok olvasása
  • térlátás

Amit kínálunk

  • versenyképes, stabil fizetés
  • új szakma elsajátításának lehetősége
  • változatos feladatok
  • segítőkész kollégák
  • év végi prémium
  • szakmai fejlődéssel arányos juttatások/béremelés

Céginformáció

A 18. kerületben található családias hangulatú műhely több évtizedes fennállása óta készít a hazai öntödék számára famintákat. A precíz, pontos, jó minőségű kivitelezés a fő szempont a munkánknál. Bár a famintakészítő szakma léte kiveszőben van a köztudatból a munkánk iránti kereslet a hosszú évek során sem csökkent. A szakmánk hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosít a változatos munkák és velük járó kihívások lévén.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal lehet.