• Cég neve

    EGYMISI Bt.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Maglódi út 6.

  • Fizetés

    Nettó 440e - 480e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest X. kerületben található asztalosüzembe keresünk családias, segítőkész csapatba, bútor gyártás, összeállításban és beépítésben jártas asztalos szakembert.

Elvárások

Amire szükséged lesz a sikerhez: szakma szeretete, önálló munkavégzés, magas szintű szakmai tapasztalat, precíz, igényes munkavégzés, tervrajzok megfelelő értelmezése, jó problémamegoldó készség
Szakmai végzetség

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
B kategóriás jogosítvány
Bútor tervezés
Helyszíni szerelés tapasztalat

Amit kínálunk

Lehetőséget biztosítunk számodra, hogy fejlődj szakmailag és stabil-biztos munkahelyen, versenyképes jövedelem mellett, modern géppark és eszközök segítségével dolgozhass. Nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

Céginformáció

EGYMISI BT
Munkavégzés helye: 1108. Budapest, Maglódi út 6.

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével az Egyszerű jelentkezés gombra kattintva lehet.

Bővebb információ Sándor Mihálytól kérhető.