Asztalos

  • Cég neve

    DÉSZ-KER ZRt.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Monostorpályi út

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- faipari termékek készítése, különböző rendeltetésű és szerkezetű bútorok, gyártása és összeszerelése,
- az elkészített bútorok helyszínen történő beszerelése.

Elvárások

- szakirányú végzettség (asztalos, bútorasztalos, épületasztalos),
- legalább egy év szakmai gyakorlat,
- megbízható, önálló, pontos munkavégzés,
- jó állóképesség, fizikai terhelhetőség.

Előnyt jelent

- „B” kategóriás vezetői engedély,
- rajzolvasás.

Amit kínálunk

- a kor kihívásainak megfelelő, széleskörű gépparkkal felszerelt, modern kialakítású műhely,
- a szektorban versenyképes fizetés, pontos korrekt kifizetéssel,
- munkába járás támogatása,
- hosszú távú munkalehetőség, megbízható, biztos munkahely,
- csapatban történő munkavégzés.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja az önéletrajzát.