Asztalos

  • Cég neve

    Bíró László ev

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Maglódi út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • 99%-ban műhelymunka
  • bútorok,nyílászárók összeállítása, esetleges beépítése
  • szabás
  • élzárás
  • faipari gépek kezelése
  • teljeskörű asztalos feladatok ellátása egyedül és csapatban
  • asztalos és faipari munkák precíz kiviztelezése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • munkájára igényes,pontos-megbízható
  • rugalmasság
  • csapatban is és önállóan is tudjon dolgozni
  • terhelhetőség

Előnyt jelent

  • előnyt jelent a szakmai tapasztalat,de lehetsz elhivatott pályakezdő is
  • esetleges B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett 8 órás munka hétfőtől péntekig
  • rugalmas,pontos,időbeni bérkifizetés
  • 1 műszak
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • akár azonnali munkakezdési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Műhelybővítés miatt,az irodaépületek bútorozásában jelentős szerepet betöltő cég keresi asztalos kollégáját.Közel 20éve működő vállalkozás,állandó,folyamatos munkákkal.Jelenlegi műhelyünk a X.kerületben található kiváló megközelíthetőséggel a tömegközlekedéssel érkezőknek.

Jelentkezését fényképes önéletrajzának csatolásával várjuk