• Cég neve

    ACRO-KARDOS Kft.

  • Munkavégzés helye

    2531 Tokod

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér Nettó 300e - 450e Ft éves bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Új kihívást keresel? Érdeklődsz az egyedi bútorgyártás iránt? Részese lennél luxus lakókamionok belső tér kialakításának?
Ha motivált vagy és tudsz önállóan dolgozni, akkor gyere, csatlakozz a csapatunkhoz!
ASZTALOS pozícióba keresünk munkatársat.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
- motivált, pontos, precíz, megbízható vagy
- szeretnél egy dinamikusan fejlődő, fiatalos, stabil hátterű cégnél dolgozni
- igényes vagy munkádra és környezetedre
- asztalos végzettséggel rendelkezel

Előnyt jelent

- van már asztalosipari tapasztalatod

Amit kínálunk

- kiemelt bérezés
- hosszú távú, stabil munkalehetőség
- modern géppark, kihívást jelentő projektek
- családbarát munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, szabad hétvége
- fiatal és dinamikus csapat
- szakmai előrelépés lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk több mint 25 éve stabilan működő családi vállalkozás. Egyedi bútorokat készítünk egyéni és közületi megrendelők számára, kezdetektől fogva elköteleződve a magas minőség iránt. Ennek érdekében magas gépesítettséggel rendelkezünk és folyamatosan bővítjük gépparkunkat. Profilunk bővítéseképpen 3 éve luxus lakókamionok belső design kialakításával is foglalkozunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!