MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Divatipari asszisztens (diákmunka - VI. kerület)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest, Eötvös utca 44.

  • Fizetés

    Bruttó 1 990 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irodai kisegítő feladatok
  • Segédanyagok beszerzése
  • Szövetek szortírozása kódok alapján
  • Social media oldalok kezelése, tartalomgyártás
  • Vasalás
  • Kávéfőzés és egyéb kisegítő feladatok

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 között heti 20 óra vállalása, rugalmasan.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Legalább erős középszintű angol nyelvtudás
  • Alapos, precíz, pontos munkavégzés
  • Igényes megjelenés
  • Kreatív személyiség
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas hozzáállás
  • Amatőr fotózási készségek
  • Divatszakma iránti érdeklődés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

Megbízónk a Milanese Made to Order Kft. Partnerünk egyedi ruhatárak professzionális megvalósításával foglalkozik, méretre szabva. Teljes ruhatárat kínálnak ügyfeleik számára, melyet a megszokottól eltérő módon, közös tervezési folyamat után, méretre készítve kapnak kézhez.

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatod önéletrajzod!