Asszisztens – munkaügyi, pénzügyi területre

  • Cég neve

    INVIAIR Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok

Az alábbi feladatok kapcsán számítunk Rád:

Fő feladat a cég működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása munkaügyi és pénzügyi területen.
  • munkaügyhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetésében való közreműködés
  • napi jelentések, munkaidőnyilvántartás, egyéb bizonylatok feldolgozása
  • gépjárművekkel kapcsolatos folyamatok adminisztrálása (törzsadatkezelés)
  • kiküldetési rendelvények kezelése
  • bejövő számlák ellenőrzésében, nyilvántartásában, iktatásában való közreműködés
  • kimenő számlák kezelésében, számlázásban való közreműködés
  • egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok, adatfeldolgozás
  • vállalatirányítási rendszerben történő adatrögzítés
  • szoros együttműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások

  • excel, word felhasználó szintű ismerete,
  • bármilyen nyilvántartó program és/vagy vállalatirányítási rendszer ismeret
  • jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • pontos, precíz feladatmegoldás, megbízhatóság,
  • képesség önálló munkavégzésre
  • teljes munkaidő (8:30-17:00; 9:00-17:30)

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi, számviteli ismeret
  • számlázásban való jártasság

Amit kínálunk

Miért válassz minket?
  • Versenyképes jövedelem,
  • Próbaidő lejárta után SZÉP kártya utalás, havonta 37 500 Ft
  • Fejlődési lehetőség, stabil háttér,
  • Szakmai megbecsülés,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Felelősségteljes és változatos munka,
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés.
Az INVIAIR Kft. célja, hogy eredményes működéssel, kiemelkedő minőségi szolgáltatásaival a piacon rangos szerepet töltsön be. Elismert nagy és világszínvonalú hűtő és fűtő berendezések forgalmazásával foglalkozunk. A legújabb kivitelezési technológiákkal dolgozunk, amelyek lehetővé teszik az Ügyfelek teljes körű kifogástalan kiszolgálását.
Üzleti tevékenységünk épületgépészet, fűtési és hűtési rendszerek üzemeltetésén kívül a hűtés- és klímatechnikai szakma minden területére kiterjed, a komplex légtechnikai rendszerek tervezésétől kezdve, a klímaberendezések szállításáig, telepítéséig, karbantartásáig, garanciális és garanciaidőn túli hibajavításáig. Számos referenciával rendelkezünk épületgépészeti szerelés, épületek üzemeltetése, mérnöki tevékenység, műszaki tanácsadás, műszaki vizsgálat, elemzés, villany, víz, gáz, fűtés tervezése, kivitelezése, területen egyaránt.

A "Jelentkezem" gombra kattintva a bruttó bérigény megjelölésével várjuk a fényképes önéletrajzokat.