Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt. logo

Asszisztens munkatárs

  • Cég neve

    Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Hajógyári sziget 132.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a szervezeti egységben dolgozó kollégák munkájának napi szintű, operatív támogatása;
  • ügyiratok kezelése, területek közötti koordinációja;
  • ügyviteli rendszer kezelése, aláíratások intézése, jóváhagyások kérése;
  • beszerzési és szerződéskötési folyamatok menedzselése (adatbekérők kiküldése, beszerzési adatlapok kitöltése, szerződések adminisztrációja, iktatása, teljesítésigazolások kiállítása);
  • iratkezelés és iktatás.

Elvárások

  • rendelkezz felsőfokú végzettséggel;
  • legyen hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 év tapasztalatod;
  • kezeld magabiztosan a MS Office programokat;
  • jó szervező és problémamegoldó készségeid legyenek;
  • munkádra legyél igényes, precízen, rendszerezetten dolgozz;
  • legyél megbízható, terhelhető és proaktív, de bírd a monotonitást.

Előnyt jelent

  • közigazgatásban, államigazgatásban szerzett tapasztalat;
  • 100 főnél nagyobb szervezetben szerzett szakmai jártasság;
  • Poszeidon iktatórendszer ismerete;
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria.
  • Kávé minden mennyiségben.
  • Ingyenes parkolás és bicikli-tároló
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Fiatalos, lendületes csapat.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Petőfi Ügynökség Nonprofit Zrt. a hazai kulturális élet kiemelkedő támogatója. Küldetésünknek tekintjük a magyar kulturális élet szereplőinek támogatását, szellemi gyarapodásának elősegítését, a kultúrában betöltött szerepünk megőrzésének segítését.
Ha Te is szeretnél ennek részese lenni, jelentkezz hozzánk!

Ha szívesen dolgoznál egy biztos hátterű, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldd el nekünk fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a 'jelentkezem' gomb megnyomásával.