Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Asszisztens francia nyelvtudással

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Francia felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Naptár meghívások kezelése (ütközések megoldása, figyelmeztetés a lemondásokról és sürgős helyzetek megoldása)
  • Értekezletek és rendezvények szervezése (belső és külső)
  • Utazási ügyintézés
  • Nemzetközi kiküldetések szervezése
  • Költségtérítés, vállalati kártyák kezelése
  • Utánkövetés, iktatás a belső rendszerek használatával (elektronikus/papíralapú nyilvántartások vezetése, információk rendszerezése)
  • A bejövő és kimenő levelezés kezelése és rangsorolása, Outlook e-mailek, levelek fogadása és szűrése
  • Csomagok kezelése külföld/belföldre

Elvárások

  • Legalább kétéves korábbi tapasztalat felsővezető vagy csapat támogatásában nemzetközi környezetben
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség francia és angol nyelven
  • Kiváló szervezési és időgazdálkodási készség
  • Képesség összetett, időbeosztásos napirendek kezelésére
  • Megbízható ítélőképesség, prioritások felállításának és döntések meghozatalának képessége.
  • Részletekre való odafigyelés
  • Szervezési készség

Előnyt jelent

  • Alapdiploma

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes otthoni munkavégzés

Céginformáció

Partnerünk 1 évre bővítené csapatát!

A leendő kolléga feladata, hogy a belső és külső forrásokból származó információk koordinálásával, szoros együttműködéssel segítse a Vezetőket az időgazdálkodásuk optimalizálásában.