Erzsébet A Kárpát-Medencei Gyermekekért Alapítvány logo

Asszisztens

  • Cég neve

    Erzsébet A Kárpát-Medencei Gyermekekért Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 35.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Jogi és HR feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok;
  • Beszerzési, közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • Ajánlatkérések, szerződéskötések adminisztrációja;
  • Általános asszisztensi feladatok;
  • Ügyiratkezelési feladatok, dokumentumok bizalmas és precíz kezelése;
  • Iratok, dokumentumok fénymásolása, szkennelése, nyomtatása;
  • Nyilvántartások naprakész vezetése;
  • Vendégek fogadása, protokoll feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások

  • Középfokú végzettséget (érettségit);
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalatot;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (kimagasló Excel és Word tudást);
  • Megbízhatóságot;
  • Pontos, precíz munkavégzést;
  • Terhelhetőséget és rugalmasságot;
  • Jó kommunikációs készséget szóban és írásban.

Előnyt jelent

  • Rendelkezel beszerzések/közbeszerzések lebonyolítása területén szerzett tapasztalattal;
  • Poszeidon rendszer használatának ismerete;
  • Bérszámfejtéssel összefüggő végzettség.

Amit kínálunk

  • Kellemes, barátságos munkahelyi légkört;
  • Elegáns, modern, belvárosi irodai környezetet;
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződést;
  • Versenyképes fizetést, kiemelkedő Cafetéria rendszerrel;
  • Kiszámítható irodai munkaidőt;
  • Hosszútávú együttműködési lehetőséget.

Kérjük, jelentkezésedhez csatold a bérigényed feltüntető, részletes, szakmai önéletrajzod.