Associate Field Service Technician

  • Cég neve

    Diebold Nixdorf Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Telepíti, hibaelhárítja és műszaki karbantartja a termék- és alkatrészhardvereket és szoftvereket, főként az ügyfél telephelyén. Tervszerű ellenőrzést, tisztítást és egyéb szolgáltatásokat nyújt, valamint kisebb termékjavításokat végez a kijelölt területen belül. Ellenőrzi a termékek megfelelő működését, és a megállapított eljárásnak megfelelően megoldja a feltárt problémákat és/vagy eszkalálja azokat. Szervizeléseket ütemez, kitölti az összes szükséges papírmunkát, és együttműködik az ügyfelekkel annak érdekében, hogy biztosítsa a szolgáltatásnyújtással kapcsolatos elégedettséget és a termék működésének megértését.

  • Megismerkedik a helyszíni szerviztechnikusok gyakorlatával és eljárásaival.
  • Útmutatással és/vagy tapasztaltabb technikusokkal együttműködve elvégzi a következők bármelyikét vagy mindegyikét: Események kezelése: Diagnosztikai eszközök használata a hibaelhárítás elvégzéséhez a hardver- és szoftverhibák részletes elemzésén keresztül.
  • Hardverjavításokat végez alkatrészszinten.
  • Tisztítja és beállítja a mechanikus alkatrészeket.
  • Konfigurálja és telepíti az alkalmazandó szoftvereket.
  • Megelőző karbantartás: Rutinellenőrzéseket végez a dokumentált eljárásoknak megfelelően.
  • Utasítás szerint feltölti a fogyóeszközöket.
  • IMAC/R: Hardver- és szoftvertermékek telepítése, áthelyezése, hozzáadása, módosítása és eltávolítása.
  • Ügyfélképzés: Oktatja és betanítja az ügyfeleket a telepített hardver és szoftver használatára és működtetésére.
  • Részt vesz a rendszeres hardver- és szoftverképzéseken (munkahelyi, tantermi és internetes).
  • Részt vesz az elfogadott KPI-k elérését célzó intézkedések végrehajtásában.
  • Kijelöltek szerint közreműködik különleges projektekben.

Elvárások

  • Iskolai végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat szükséges.
  • Legalább 1-2 év releváns tapasztalat vagy a végzettség és tapasztalat egyenértékű kombinációja a helyszíni szolgáltatások területén.
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség.
  • A DN flottára vonatkozó követelményeinek megfelelő jogosítvány és vezetési előélet.

Amit kínálunk

Miért érdemes csatlakoznia a Diebold Nixdorfhoz?
A Diebold Nixdorf munkatársai több mint 130 országban 23 000 különböző tehetségű és szakértelemmel rendelkező munkatársat alkotnak, akik a jövő technológiáit hasznosítják, hogy személyre szabott, biztonságos fogyasztói élményt nyújtsanak, amely összeköti az embereket a kereskedelemmel. Kultúránkat az együttműködés, a határozottság, a sürgősség, a változásra való hajlandóság és az elszámoltathatóság értékei táplálják.
-Diebold Nixdorf egyenlő esélyű munkáltató, és vállalatunknál nagyra értékeljük a sokszínűséget. Nem alkalmazunk megkülönböztetést faj, vallás, bőrszín, nemzeti származás, nem, nem, szexuális irányultság, nemi identitás, életkor, családi állapot, veterán státusz vagy fogyatékosság alapján.
** Minden munkaerő-felvételi ügynökségnek: A Diebold Nixdorf nem fogad el ügynökségi önéletrajzokat. Kérjük, ne továbbítsa önéletrajzait álláshirdetési aliasunknak, a Diebold Nixdorf munkatársainak vagy bármely más szervezeti helynek. A Diebold Nixdorf nem vállal felelősséget a kéretlen önéletrajzokkal kapcsolatos díjakért**

Céginformáció

Várj el többet! Kapcsolódj többet! Légy még több a Diebold Nixdorfnál! Csapataink automatizálják, digitalizálják és átalakítják azt, ahogy világszerte több millió ember bankol és vásárol ebben a kapcsolat-orientált, fogyasztóközpontú világban. Csatlakozz hozzánk, hogy részese lehess Te is ennek a létfontosságú tevékenységnek, amely összeköti az embereket a kereskedelemben.
A Diebold Nixdorf a kiskereskedelmi és banki rendszerek vezető globális fejlesztője és gyártója. Jelenleg középfokú végzettséggel rendelkező Szerviztechnikus munkatársat keresünk.

Helyszínek

  • Szolnok
  • Szeged, Kiskunhalas and Szentes
  • Debrecen