Assistant Store Manager

  • Cég neve

    MANGO HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    1011 Budapest

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti Mango üzletünkbe jelenleg Üzletvezetö-helyettesi pozícióba keresünk munkatársat.
Az üzletvezetönek fogsz segíteni az üzlet forgalmának növelésében, a vásárlói kiszolgálásban, és az üzlet müködéséhez szükséges napi feladatok ellátásában.
    • Kíváló vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben
    • A forgalom növeléséhez szükséges mutatószámok elemzése, tervezése
    • A Mango által meghatározott KPI-ok figyelemmel kísérése, elemzése
    • A Visual Merchandising szabályok betartása a forgalom növelésének érdekében
    • A kollekció ismerete, az optimális árukészlet szinten tartása
    • Csapatmanagement: példamutató magatartás es kitünö kommunikációs készségek
    • Recruitment: interjúztatás, tréningek es értékelések elkészítése
    • A szükséges adminisztráció elkészítése
    • Csapat motiválása, team meetingek vezénylése
    • Angol nyelvü kapcsolattartás a különbözö spanyolországi részlegekkel

Elvárások

  • Motivált csapatjátékost keresünk, aki aktív, társasági személy, valamint kitűnő kommunikációs készségeket képes felmutatni, a divathoz kapcsolódó háttérrel és szilárd kereskedelmi ismeretekkel. Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

  • Spanyol multinacionális cég vagyunk, amely a női divatra specializálódott több mint 85 országban világszerte. Hiszünk az olyan csapatban, amely dinamikus, motivált és folyamatosan fejleszti készségeit.

    Ha egyrészt szeretsz osztozni a felelősségen, másrészt kedvedre való a fejlődés mind szakmai, mind személyes téren, akkor hozzánk tartozol. Csatlakozz hát a MANGO-csapathoz és segíts elérni közös célunkat: jelen lenni a világ minden városában.

Jelentkezni az alábbi "Jelentkezés" gombra kattintva lehet, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.