EFEB Felnőttoktatási Központ Kft. logo

Assistant Manager

  • Cég neve

    EFEB Felnőttoktatási Központ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1114 Budapest, Móricz Zsigmond körtér

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Teljes munkaidős Assistant Manager pozícióba keressük új munkatársunkat, budapesti központunkba. Az Assistant Manager felelős a cég a napi működésének irányításával kapcsolatos  feladatokért, beleértve az adminisztratív teendők illetve a tanfolyamszervezés koordinálását, valamint a szakmai és működési eljárások kidolgozásában és bevezetésében való aktív részvételt. Az Assistant Manager a projektmenedzsmentben és ügyfélszolgálat fejlesztésében is együttműködik, mindezt az ügyvezető igazgató irányítása mellett, illetve önállóan is.

Elvárások

Új kollégánk ideális jellemzői:

  • felsőfokú végzettség
  • tapasztalat adminisztratív feladatokban, projektmenedzsmentben és ügyfélszolgálati területen
  • kiváló szervezési és időgazdálkodási készségek
  • erős vezetői és kapcsolatteremtő képességek
  • képesség az önálló- és csapatmunkára is
  • jó problémamegoldó és döntéshozatali készségek
  • haladó szintű Microsoft Office felhasználó, erős informatikai készségekkel

Előnyt jelent

  • felnőttképzési tapasztalat előnyt jelent
  • szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent (pl. andragógia)

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes jövedelem, utazási támogatás, éves bónusz-program
  • kellemes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EFEB Magyarország egyik piacvezető oktatási központja, közel 20 éves tapasztalattal. Célunk, hogy hallgatóinkat szakmai- és kompetencia-képzéseink révén sikeres karrierhez és optimális munkaerőpiaci pozícióhoz segítsük. Különböző korosztályok igényeit szem előtt tartva kínálunk hagyományos tantermi oktatási- és e-learning lehetőségeket, professzionális oktatókat, tantermeket, felszereléseket és barátságos légkört biztosítva.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!