Áruszállító tehergépkocsi vezető

  • Cég neve

    MEDAQUA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Árpa utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • áru kiszállítása
  • áruk kirakodása az ügyfélnél
  • kommunikáció az ügyféllel
  • készpénz átvétele
  • dokumentáció-, visszáru-, göngyölegkezelés
  • szállítólevelek és számlák kezelése
  • elszámolások pontos vezetése
  • a gépjármű tisztán tartása kívül és belül

Elvárások

  • C, kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • digitális gépjárművezető kártya
  • legalább 1 év árufuvarozásban szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés, mind a vezetésben, mind a dokumentumok kezelésében.
  • felelősségteljes viselkedés
  • önállóság
  • bűnügyi feddhetetlenség

Előnyt jelent

  • targoncavezetői jogosítvány
  • Budapest és vonzáskörzetében lévő lakhely
  • tapasztalat az áruszállítás terén
  • budapesti helyismeret

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidő kikötésével
  • biztos, stabil, bejelentett munkahely
  • pontosan, minden hónap 10-ig kifizetett bér
  • egyműszakos munkarend
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés (heti 40 óra)
  • bejárás támogatás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A Medaqua Kft. több mint 20 éve foglalkozik gyógy- és ásványvizek palackozásával és forgalmazásával.
A termékeink palackozása két palackozó üzemünkben, Parádsasváron és Tiszajenőn történik, forgalmazásukat pedig saját, országos kereskedelmi hálózatunk segítségével valósítjuk meg.

Budapesti telephelyünkön működő, kisebb forgalmú raktárunkba keresünk sokoldalú, rugalmas kollégát családias légkörű csapatunkba, belföldi árufuvarozási feladatok ellátására.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!