Áruszállító (szerviz üzletkötő) - Dél-Dunántúl

  • Cég neve

    AKE-HUNGÁRIA KFT.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • fa- és fémipari szerszámok ki- ill. beszállítása kistehergépjárművel már meglévő ügyfelekhez ill. ügyfelektől
  • a vállalat ügyfeleinek, partnereinek látogatása, személyes és telefonos kapcsolattartás és kapcsolatápolás
  • aktív kommunikáció és szoros együttműködés az adott területen dolgozó területi képviselő munkatárssal a hatékony értékesítés érdekében
  • anyagmozgatási- és rakodási feladatok ellátása
  • egyeztetés az irodai értékesítésben résztvevő kollégákkal, raktárral
  • menetlevelek vezetése, elszámolások és egyéb adminisztratív feladatok precíz elvégzése

Elvárások

  • B - kategóriás jogosítvány
  • áruszállítási feladatok ellátásában szerzett min. 2 éves tapasztalat

Előnyt jelent

Preferált lakóhely: Dunaújváros ill. környéke

Amit kínálunk

  • kistehergépjármű céges használatra
  • mobiltelefon
  • rugalmas munkaidő

Céginformáció

Az AKE cégcsoport a kiváló minőségű keményfém- és gyémántlapkás szerszámok egyik legjelentősebb gyártója világszerte, amely a fa-, műanyag- és fémipar számára állít elő szerszámokat. Erősségünk, hogy kompetens megoldásokat biztosítunk az egyedi szerszámok területén. Jövőbe mutató innovációkkal és tapasztalt műszaki háttér kombinációjával kínálunk vásárlóink számára személyre szabott szerszámmegoldásokat. Ez biztosítja vállalatunk tartós sikerét.
A szombathelyi székhelyű AKE Hungária Kft. az általa gyártott professzionális technológiát képviselő szerszámok értékesítésének támogatásához keres munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével!