Áruszállító

  • Cég neve

    Soós és Társa Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Kövirózsa utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Árufuvarozás kisteherjárművel
  • Az átvett/átadott áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • A szállított áruk átadása a vevőknek
  • Szállításhoz kapcsolódó dokumentumok precíz kezelése
  • Tehergépkocsi tisztántartása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Jelentős járművezetői gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó fizikum és ápolt megjelenés

Előnyt jelent

  • Budapest XVI. kerületi vagy környékbeli lakóhely
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes 8 órás bejelentés
  • Munkaidő csak hétköznapokon, szabadok a hétvégék
  • Mobiltelefon biztosítása
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Kávé, tea, ásványvíz korlátlan fogyasztása
  • Ingyenes parkolás, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető telephely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Soós és Társa Hűtőtechnikai Zrt. 33 éves múltra tekint vissza. Üzlethálózatával cégünk kiemelkedő résztvevője a hazai hűtés- és klímatechnikai nagykereskedelemnek. Megbízható, dinamikusan fejlődő és innovatív vállalat lévén, magasan képzett, tapasztalt szakemberekkel rendelkezünk. Célunk, hogy kiváló minőségű termékeket és hatékony hűtéstechnikai megoldásokat kínáljunk ügyfeleinknek.
Áruszállító / sofőr munkatársat keresünk csapatunkba, azonnali belépéssel a Kövirózsa utcai telephelyünkre (Budapest, XVI. kerület Kövirózsa utca 5.).

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, hogy a „Jelentkezem” gombra kattintva csatolja részletes, fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.