Áruszállító

  • Cég neve

    BERTIS HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 250e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Naponta az élelmiszeripari termékeink kiszállítása kijelölt ügyfelekhez a vállalati járműveinkkel
  • Szoros együttműködés a raktárosokkal és az értékesítési csapattal a hatékony árukiadás érdekében
  • Részt vesz a raktárkészlet kezelésében és előkészítésében

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, több éves  balesetmentes vezetési gyakorlat (furgon, kis teherautó)
  • Illedelmes viselkedés, igényes megjelenés és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és ügyfélorientáltság
  • Pontos, precíz munkavégzés és megbízhatóság
  • A raktár és a kiszállítás nem piskóta: jó fizikum, kitartás, pörgős munkatempó a legfontosabb! Itt nincs megállás, ha az ügyfelek megszeretnek!

Előnyt jelent

  • Tapasztalat áruszállításban, különösen élelmiszeripari termékek területén
  • GPS alkalmazások és logisztikai szoftverek használatában való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett, pontos bérezés
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • 1-műszakos munkarend
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, autó)
  • Szakmai és egyéni fejlődés (kurzusok és tanfolyamok)
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy megbízható hátterű, több, mint 30 év tapasztalattal rendelkező vállalatnál

Céginformáció

Megbízható hátterű, több, mint 30 év tapasztalattal rendelkező vállalat. Cégünk erdélyi székhelyű, 1992 óta működő vállalkozás. Az elmúlt több, mint 30 év alatt a húsiparban, élelmiszer-kereskedelemben, valamint a vendéglátásban működő cégcsoport. Megbízható, elkötelezett csapatunk jelenleg 6 cégben, 1300 munkavállalóból áll. Mottónk: Minőség, mindig! A magyar piacon 3 éve vagyunk jelen. 250 partnerrel és több, mint 400 munkaponttal rendelkezünk, telephelyünk Dunakeszin található. További információ cégünkről a következő weboldalon érhető el: www.bertis.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintva töltse fel fényképes önéletrajzát.