Áruösszekészítési csoportvezető

  • Cég neve

    Penny Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 233 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Az áruösszekészítési folyamat irányítása az osztályhoz tartozó összes területen (száraz-, mirelit, illetve frissáru raktár), továbbá az áruösszekészítésen dolgozó kollégák operatív irányítása
  • Támogatja az operatív teljesítmény fejlődését az összekészítési osztályon
  • Felügyeli és ellenőrzi a bolti rendelések összekészítését, kiszűri és dokumentálja a hibákat, valamint értesíti az érintett kollégákat az esetleges hibákról
  • Munkabeosztást készít az áruösszekészítési osztályon dolgozók részére a törvényi előírások betartásával, dönt a pihenőnapok és a szabadságok kiadásáról, figyelembe véve az üzleti igényeket
  • Kollégák fejlesztése, jól teljesítők motiválása és javaslattétel a kevésbé fejlődő kollégák esetében az összekészítési területen
  • Támogatja a féléves leltárakhoz szükséges előkészületeket és a zökkenőmentes lebonyolítást. Aktívan részt vesz a leltárakban.
  • Biztosítja a higiéniai (HACCP) előírások betartását az áruösszekészítési területen
  • Fejleszti a bolti kiszolgálás és kommunikáció színvonalát a területvezetőkkel és társosztályokkal együttműködve

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
  • Hétvégi munkavégzés és kétműszakos munkarend vállalása az MT szerint
  • Kiemelt problémamegoldó és önálló döntési képesség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Vezetői szemlélet, munkáltató iránti lojalitás
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Elektromos, magas emelésű targoncajogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Hűségprémium az első teljes ledolgozott hónaptól
  • Egyéb teljesítményhez kötött prémium
  • Átlag feletti műszakpótlék és szombati pótlék
  • OTP Szép kártya a próbaidő letelte után
  • Ingyenes targoncavezetői képzés próbaidő letelte után
  • Részletes betanulás
  • Munkábajárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Bejelentett munkaviszony, pontos bérfizetés
  • Étkezési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés