Áruházvezető helyettes

  • Cég neve

    Diego Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Károly király utca 145.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Áruház napi operatív működésének támogatása, feladatok teljes körű ellátása
  • Munkafolyamatok koordinálása - áruforgalom, értékesítés és raktározás
  • Személyzet munkájának felelősségteljes irányítása, támogatása és motiválása
  • Áruházi termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Standard-ek betartása és betartatása, egységes üzletkép biztosítása
  • Számlázási rendszer ismerete, napi használata
  • Részvétel az időszakos leltár előkészítésében, lebonyolításában
  • Kapcsolattartás a központtal, illetve a vezető kollégákkal
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség (kereskedelmi területen)
  • Több éves releváns területen megszerzett vezetői tapasztalat
  • Leltározással és készletgazdálkodással kapcsolatos ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs- és szervezési készség
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság
  • Kereskedelmi szemlélet, vevőközpontú gondolkodás
  • Hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony egy fejlődő magyar vállalatnál
  • Kiemelkedő juttatási csomag - cafeteria, munkába járás támogatás
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Szakmai fejlődés lehetősége, vezetői támogatás, rendszeres visszajelzés
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Céges események, csapatépítő programok
  • Kedvezményes DIEGO vásárlási lehetőség
  • Igényes, komfortos munkaruhaszett a mindennapi munkavégzéshez

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vízálló padló, szőnyeg, padlószőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 100 millió Euro-s forgalmat lebonyolító dinamikusan fejlődő nemzetközi franchise hálózat, mely három országban képviselteti magát - Magyarországon, Romániában és Szlovákiában.

Csapatunk motivált, tehetséges szakemberekből áll, akik elkötelezettek a nem mindennapi eredmények elérésében. Nálunk kamatoztathatod tapasztalataidat, megmutathatod szakértelmedet egy dinamikusan fejlődő környezetben. Jelentkezz csapatunkba és építsd nálunk vezetői karrieredet!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően várjuk.