Áruházvezető (Budapest)

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 154.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
 SPAR karrier. Jó döntés
Budapesti INTERSPAR áruházunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Milyen feladataid lesznek?:

  • Az áruház áruforgalmához kapcsolódó tevékenységek elvégzése, elvégeztetése
  • A gazdasági eredmény eléréséhez kapcsolódó feladatok elvégzése, elvégeztetése
  • A munkaüggyel kapcsolatos előírások betartása, betartatása
  • 50-100 fős csapat irányítása
  • Kiemelt vezetői feladatok ellátása
  • Működési, ügyrendi feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:

  • Kereskedelmi végzettséggel rendelkezel és a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél (minimum 2 év)
  • Szívesen dolgozol az élelmiszer kereskedelemben és szereted látni munkád eredményét
  • Felelősségteljes munkavégzés, illetve kereskedő, tulajdonosi szemlélet és magatartás jellemez
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Szívesen és jól kommunikálsz
  • Gyors, logikus, rendszerszemléletű gondolkodásod van
  • Proaktivitás jellemez
  • Előny: Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség, illetve minimum 30 fős csapat irányításában szerzett tapasztalatod van

  • Egy bejelentett, biztos munkahelyet keresel, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Fontos a kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Érdekel a szakmai fejlődés, és az előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető