Áruházvezető, Budapest

  • Cég neve

    C&A Mode Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Madách Imre út 13-14.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az áruházi személyzet vezetése
  • A főbb teljesítménymutatók optimalizálása
  • Áruválaszték ismerete, elemzése
  • Felelősség az áruprezentációért
  • Az áruház zavartalan működésének biztosítása
  • Kapcsolattartás a partner cégek képviselőivel
  • Felelősség a teljes belső szervezetért

Elvárások

  • Többéves tapasztalat ruházati kiskereskedelem területén
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Tapasztalat kisebb csapatok vezetésében
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatszellem
  • Nagyfokú teherbírás
  • Rugalmasság
  • Mobilitás Budapesten belül
  • Nyitott és kommunikatív személyiség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes körű betanulás
  • Családias, támogató munkahelyi légkör
  • Stabil, bejelentett munkahely
  • Rugalmas munkaidő
  • Bónuszrendszer
  • 20% dolgozói kedvezmény
  • Szakmai képzések

Céginformáció

  • A C&A Európa egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, mely több, mint 180 éve arra törekszik, hogy minél több emberhez el tudja juttatni divatos, fenntartható és megfizethető árú termékeit.
  • Munkaadóként fontos érték számunkra, hogy egy nyitott, befogadó, családbarát és biztos munkahelyet biztosítsunk alkalmazottainknak.
  • Budapesti áruházvezetői csapatunkba keressük új kollégánkat.

Ha tetszik amit kínálunk és szívesen lennél tagja egy igazán jó csapatnak, küldd el nekünk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat.