Áruházi Osztályvezető

  • Cég neve

    Forrás Áruház Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számunkra kiemelten fontos, hogy vásárlóink mindig elégedettek legyenek, ezért egyik alapvető feladatod vásárlóink professzionális kiszolgálása lesz
  • Jó csapat nélkül nincs áruház, ezért a kollégák irányítását is rád bízzuk
  • Az üzlet arculatának gondozása, valamint az üzlethálózat szabványainak betartatása

Elvárások

  • Legyél vevő-centrikus és elhivatott
  • Legyél lelkes és dinamikus
  • Tudj önállóan dolgozni, felelősségtudattal és becsületesen végezd a munkád

Előnyt jelent

  • Ha már dolgoztál hasonló munkakörben és van tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Jó csapat, kollégáink mindenben segítik egymást, így jobban megy a munka
  • Versenyképes fizetés és változatos béren kívüli juttatások várnak
  • Kiszámítható munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Miért válassz minket?
A FORRÁS ÁRUHÁZ KFT. Kelet-Magyarország egyik meghatározó, nagy múlttal rendelkező magyar tulajdonú élelmiszer-kereskedelmi vállalata. Hazánk keleti régiójában négy Forrás Áruházzal rendelkezünk, ezek Ebesen, Nyíregyházán, Miskolcon, és Gyöngyösön találhatóak.
Élelmiszerre mindig szükség volt és a jövőben is szükség lesz. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a pandémia alatt míg más cégek kénytelenek voltak leállni, vállalatunk töretlenül működött. Ha stabil munkahelyet keresel, ahol megbecsülik a munkádat, akkor jelentkezz hozzánk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Szeretnél egy nagy múltú, magyar élelmiszer-kereskedelmi vállalatnál, a FORRÁS ÁRUHÁZ KFT.-nél dolgozni?
Ha profin szolgálod ki a vásárlókat és a munkatársak irányításában is jeleskedsz, akkor nálunk a helyed!

Jelentkezz a SZOLNOKI, GYÖNGYÖSI, MISKOLCI áruházunk csapatába

Osztályvezetőnek!