Áruházi munkatárs - Online bevásárlással működő áruházban

  • Cég neve

    Tesco Global Áruházak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XX. Mártírok útja 281.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az online bevásárlással működő áruházainkban Áruházi munkatársként biztosítod, hogy az online vásárló is mindig a megfelelő minőségű terméket kapja az elküldött megrendelésének megfelelően. Mit is jelent ez?

  • Gondoskodsz arról, hogy elegendő és megfelelő minőségű termék legyen a polcokon.
  • Az árumozgatás során óvod termékeinket a sérüléstől.
  • A minőségmegőrzési időre gondosan figyelsz, ezáltal termékeink mindig frissek.
  • A vásárlók által megrendelt termékeket összegyűjtöd az eladótérből, melyeknek minősége és frissessége olyan, amit te is szívesen megvennél.
  • Az összegyűjtött termékeket gondosan csomagolva előkészíted a kiszállításhoz.
  • Pontos, precíz és gyors munkavégzéseddel támogatod a kiszállító csapatot.
  • Pénztárosi feladatokat is ellátsz, ezzel segítve az áruház működését mert egy csapat vagyunk.

Amennyiben egy vásárló segítségért fordul hozzád, te készséggel állsz rendelkezésére. Neked köszönhetően vásárlóink nemcsak a legjobb termékekkel, hanem elégedetten távoznak tőlünk!

Elvárások

Amiben számítunk rád:

  • légy kommunikatív, figyelmes és segítőkész, mert vásárlóink és mi is számítunk rád,
  • vásárlói szemmel tekints az üzletre melyben dolgozol, hogy a legjobbat nyújtsd,
  • szeress csapatban dolgozni, legyen fontos számodra a jó hangulat és az összetartás,
  • nem számít, hogy egyedül vagy másokkal együttműködve dolgozol, azt mindig egy közös cél elérésének érdekében tedd,
  • fizikailag és mentálisan egyaránt terhelhető vagy, a pontosság, precizitás és gyorsaság érdekében,
  • tudod vállalni a több műszakos munkarendet és a hétvégi munkavégzést (részmunkaidő esetében is).

Amit kínálunk

Átlagosan elérhető bruttó jövedelem: 493.000 Ft/hó*

Alapbér és fix terület alapú bérkiegészítés: Bruttó 400.000 Ft/hó

* A bér tartalmazza az alapbért, a területi bérkiegészítést, átlagos műszakpótlékot és túlórát, cafetériát és vásárlási kedvezményt.

Béren felüli juttatások:

  • Havi 16.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
  • Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km
  • 15%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
  • 25 nap garantált alapszabadság pályakezdőknek is
  • Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
  • Családbarát támogatásaink: extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
  • Jubileumi jutalom
  • Angol nyelvtanulás támogatása

#LI-DNI

Céginformáció