Áruházi komissiózó

  • Cég neve

    momentin Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Albert Flórián útca

  • Fizetés

    Nettó 410e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Áruösszekészítés PDA segítségével egy népszerű svéd bútoráruházban!

Elvárások

  • Jó fizikum (előfordulhatnak nehezebb termékek is, pl. 30+ kg)
  • Heti min. 3 nap vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Pontosság
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség (vagy akár folyamatban lévő tanulmányok, hiszen 18 év feletti diákok jelentkezését is várjuk!)
  • Áruösszekészítésben tapasztalat

Amit kínálunk

  • A juttatási csomagunkkal elérhetővé válik akár a 410.000 forintos havi fizetés is, amely az alapórabéren felül tartalmazza a súly és teljesítmény alapú bónuszainkat is! A feltüntetett bér is kerül kiutalásra, nem vonunk le semmit belőle!
  • Heti kifizetés! Az adott heti munkádért járó összeget a rá következő héten legkésőbb péntekig meg is kapod!
  • Rugalmas heti beosztás hétfőtől péntekig Te döntheted el mely napokon dolgozol!
  • 7:00-15:30-ig tartó műszak (kötelező fél óra szünettel, amit egyben kell kivenni!)
  • A munkavégzés helyszíne: Budapest, XXIII. kerület ÉS/VAGY Szigetszentmiklós - de a kijutás megoldott innen: IX. kerület (Nagyvárad tér közelében - indulás 6:15)
  • Kedvezményes dolgozói étkezési lehetőség (a XXIII. kerületi áruházban)
  • Kulturált környezet
  • Fejlődési lehetőség: ha látjuk benned az ambíciót, akár vezetői pozícióba is kerülhetsz pár hónap alatt!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

  • A momentin azzal a céllal jött létre, hogy partnereinek pontos és hatékony megoldást biztosítson elsősorban leltározási tevékenységeinek ellátásában. Az évek során a leltározáson kívül számos készletkezeléssel kapcsolatos feladatban is támogattuk partnereinket, mint árufeltöltés, komissiózás (áruösszekészítés). Célunk, hogy együtt gondolkodással valós támasza lehessünk partnereinknek.

Kérlek csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.