Áruház és vonzáskörzet igazgató

  • Cég neve

    METRO Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.

A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.

Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.

A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba az ORSZÁG egész területéről!

AZ ÁLLÁS LEÍRÁSA

A pozíció fő feladata az áruház biztonságos, szabálykövető, zavartalan működésének és a vevők maximális kiszolgálásának biztosítása, ezzel a vevőelégedettség fejlődésének előmozdítása.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A vezetett áruház fenntartható és a jogszabályoknak megfelelő működtetése
  • A kitűzött értékesítési, pénzügyi és humán tervcélok megvalósítása
  • Kiemelt vásárlókkal való munkakapcsolat kiépítése, vásárlói kör bővítése
  • Hatékony reklamációkezelést biztosító folyamatok működtetése
  • Áruházi akciók megtervezése, hatékony lebonyolítása, valamint az eredmények elemzése
  • A vállalati elvárásoknak és a jogszabályi előírásoknak megfelelő hatékony műszakbeosztás elkészítésének felügyelete
  • Biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtése
  • Munkatársak fejlesztése, pozitív és támogató munkahelyi légkör megteremtése
  • Együttműködés társosztályokkal, projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás a helyi szervekkel, közintézményekkel, a hatósági ellenőrzések során együttműködés biztosítása
  • Fejlesztési lehetőségek proaktív keresése, újszerű megoldások megalkotása, kivitelezése

Téged keresünk, ha …

  • Mobilitást tudsz vállalni országhatáron belül az állandó munkavégzés és a betanulás idejére is
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezel preferáltan gazdasági, kereskedelmi területen
  • Legalább 5 év kereskedelemben vagy vendéglátóiparban eltöltött szakmai tapasztalatod van
  • Legalább 3 év vezetői gyakorlat van a hátad mögött
  • Kommunikációs szintű az angol nyelvismereted
  • MS Office felhasználói szinten kezeled
  • Nyitott vagy akár rendkívüli megoldások alkalmazására, nagyfokú rugalmasság jellemez a változások generálása és kezelése tekintetében

Előnyt jelent, ha…

  • Vendéglátásban, HoReCa területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Kiskereskedelmi/nagykereskedelmi értékesítési tapasztalatod van FMCG vagy HoReCa szektorban
  • Projektmenedzsment ismeret birtokában vagy

Miért jó a nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú karrier lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai ismereteid bővítésére nagy hangsúlyt fektetünk a kereskedelem és a vendéglátás területén is
  • Jó hangulatú, stabil csapattal, ismert vásárlói körrel dolgozhatsz együtt
  • Vállalaton belül kiemelt, erősen megbecsült vezetői szerepkört tölthetsz be
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén éves bónusszal jutalmazunk
  • Rendkívüli dolgozói kezdeményeket kínálunk
  • Rugalmas munkáltatóként tervezhető munkaidőt biztosítunk
  • Munkavállalóként rendezett munkakörülményekkel számolhatsz