Áruforgalmi ügyintéző

  • Cég neve

    SWEET-LINE-98 Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Epreskert utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi áruforgalmi ügyintézés készletgazdálkodás függvényében
  • Beszerzési igények egyeztetése
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Partnerekkel, beszállítókkal történő aktív kapcsolattartás
  • Promóciók, aktivitások szervezése, marketing osztállyal való együttműködés
  • Üzleti levelezések, kereskedelmi szerződések, nyilvántartások rendszerezése

Elvárások

  • Ms Office (excel) magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség, kiváló tárgyalóképesség
  • Precizitás, kreativitás, dinamikus munkavégzés, jó csapatjátékos
  • Vevőközpontú szemléletmód
  • Határozott, magabiztos fellépés

Előnyt jelent

  • Beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Számlázó program, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Áruforgalomban, bevételezésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Jó hangulatú fiatalos csapat, családias légkör
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz feltöltésével lehetséges.