Áruforgalmi adminisztrátor

  • Cég neve

    Tesco Global Áruházak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2053 Herceghalom, Zsámbéki utca 14.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelkezned kell az EKÁER rendszer és annak jogszabályainak teljes körű ismeretével
  • A változásokat folyamatosan nyomon kell követned
  • Az EKÁER számok igénylése, adminisztrálása és a szállítók felé való továbbítása a te feladatod lesz
  • Napi szintű kapcsolatot tartasz a szállítókkal, társosztályokkal, raktárakkal telefonon és írásban egyaránt
  • Kezeled az EKÁER riportot /számok, rendszámok felvezetése, változások kezelése/
  • A beérkezett szállítmányokat visszaigazoltatod a raktárakkal és lezárod az EKÁER rendszerben
  • Határidők szoros felügyelete, betartása fontos teendőid közé fog tartozni
  • Adhoc problémák gyorsan és rugalmasan kell kezelned
  • Munkaidőd tervezhető /12 órás műszakok váltják egymást éjszaka és nappal/

Elvárások

  • Középiskolai végzettség- Érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office magabiztos, felhasználói szintű használata (Excel, Word, Outlook, Power Point)
  • Erős kommunikációs és szervezési készség
  • Precíz munkavégzés
  • Gyors alkalmazkodó képesség
  • Jó probléma megoldó készség
  • Nappali és éjszakai munkavégzés vállalása 12 órában (megszakítás nélküli munkarend)

Amit kínálunk

Átlagosan elérhető bruttó jövedelem: 592.000 Ft/hó*

Alapbér : Bruttó 459.000 Ft/hó

* A bér tartalmazza az alapbért, átlagos műszakpótlékot és túlórát, cafetériát és a vásárlási kedvezményt.

Béren felüli juttatások:

  • Havi 16.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
  • Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km
  • 10+5%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
  • Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
  • Családbarát támogatásaink: extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
  • Jubileumi jutalom
  • Ingyenes dolgozói buszjárat (Budapest, Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy, Környe, Tatabánya, Szárliget, Óbarok, Vértesacsa, Alcsútdoboz, Felcsút, Lovasberény, Székesfehérvár, Zámoly, Csákvár, Móriczmajor, Vértesboglár, Bicske, Mány, Zsámbék, Baracska, Kajászó, Vál, Tabajd, Mezőfalva, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Ercsi, Perkáta, Iváncsa, Százhalombatta, Kunszentmiklós, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Majosháza, Dunavarsány, Szigethalom, Halásztelek, Lakihegy, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunavecse, Csabony, Szalkszentmárton)

#LI-DNI

Céginformáció

Az ország egyik legnagyobb és immáron harmadszor a szektor legjobb munkáltatójaként is elismert kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést kínálunk. Mi, a Tescónál napról napra többet teszünk a vásárlókért, a közösségekért és bolygónkért.

Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik. Minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad, és akár családosként is megtaláld a Neked szóló lehetőséget nálunk. Ha szeretnél fejlődni és előrelépni a karrieredben, abban is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és egészséges életmóddal kapcsolatos workshopokat, termékkóstolókat szervezünk a kollégák számára. Törekvéseink eredményeként nemcsak munkatársaink elégedettek és több mint 80%-a ajánlja a Tescót mint munkahelyet, hanem 2022-ben már a 3. alkalommal lettünk "Az Év boltja - Az év munkáltatója az FMCG kiskereskedelemben" díj büszke tulajdonosai is.

A Tescónál elkötelezettek vagyunk a sokszínűség ünneplésével kapcsolatban, és mindenkit szívesen látunk. A megváltozott munkaképességű munkavállalók foglakoztatását támogató munkáltatóként törekszünk arra, hogy egy teljesen befogadó és mindenki számára hozzáférhető toborzási folyamatot biztosítsunk, lehetővé téve a jelentkezők számára, hogy megoszthassák velünk észrevételeiket a szükséges akadálymentesítésekkel kapcsolatban.