Árufeltöltő/komissiózó

  • Cég neve

    ESTELLA-HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Rozália sor

  • Fizetés

    Nettó 420e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

 Feladatok:
  árufeltöltés.
• az áru, göngyöleg kartonos illetve raklapos mozgatása
• a rakodásra használt gépi berendezések, elektromos üzemű gyalogkíséretű targonca megfelelő használata, kezelése
• PDA (Personal Digital Assistance) és a cég raktárlogisztikai programjának a MERP-nek a kezelése •
a széleskörű termékkínálat átlátása és alapos ismerete
• áru összekészítése raklapra a megadott megrendelés alapján.
• a raktár rendszerezése, tisztántartása

Elvárások

Amit elvárunk:
 • dinamikus, gyors, pontos munkavégzés
• pozitív, proaktív gondolkozás
• csapatszellem
• minimum alapfokú iskolai végzettség
• alapfokú számítástechnikai ismeretek
• munka-, tűz-, környezetvédelmi higiéniai előírásoknak megfelelő munkavégzés
Mivel pörgős munkahelyről van szó,elvárásként a gyors problémamegoldó készséget írom le.

Előnyt jelent

• targonca vezetői jogosítvány
• tapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
•    saját állományban történő alkalmazás, határozatlan idejű munkaszerződés
•    teljes munkaidő
•    esetleges hétvégi munkavégzés emelt munkadíj fejében
•    családias légkör
•    350 000 Ft nettó alapbér+szépkártya juttatások 27 000 Ft
•    jutalom féléves időszakonként,ami éves szinten 4 nettó fizetést jelent kb 1 400 000 Ft
•   A próbaidő 3 hónap amely időszak alatt szabadság nem megengedett.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A hazai, illetve a nemzetközi piacon is elismert, Estella-Hungary Kft. illatszer és háztartási vegyi áru kereskedelem keresi új munkatársát árufeltöltő munkakörbe.
CSAK(!) a Proffesion.hu-n keresztül jelentkezzenek fényképes önéletrajzzal.Céges e-mailen vagy telefonszámon nem tudunk fogadni jelentkezőket.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Fényképes önéletrajz és targoncavezetői jogosítvány szükséges.