Árucímkéző Raktáros

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Timót u. 5.

  • Fizetés

    Bruttó 507e - 621e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Stabilan működő, növekvő cégnél, bejelentett munkahely?

elérhető bér - br. 621.000 Ft

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület Timót utca

Amit Tőled várunk:

  • Alapfokú végzettséget
  • Jó fizikai erőnlétet (autó alkatrészeket raktározunk, van könnyebb és nehezebb is)
  • A csapatmunka fontos, de tudj önállóan is dolgozni.
  • Előny, raktári és PDA tapasztalat :)

A következő feladatok várnak Rád:

Te is szeretnél hétfőtől-péntekig, állandó szabad hétvége mellett, 8 órában bejelentett munkahelyen dolgozni? Csatlakozz csapatunkhoz és az alábbi feladatokkal találkozhatsz:

  • Áru címkézése automata gépeken
  • Árumozgatás
  • Vigyázol a rád bízott termékekre
  • Rendet és tisztaságot tartasz a saját területeden

Amit Neked kínálunk:

  • Elérhető bruttó 621.000 Ft/hó megemelt bérrel 1 műszakos munkarendben, A fizetés alapbérből és teljesítmény prémiumból áll.
  • Az átlagbér a pozícióban az előző hónapban br. 507.000 Ft volt
  • Kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel, igény esetén őrzött gépjármű parkoló
  • Saját modern étterem, büfé - kedvező árak (hideg – meleg étkezési lehetőség)
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Teljes munkaruházat (díjmentesen)
  • Próbaidőd után céges mobiltelefon (lebeszélhető kerettel + mobilinternettel)
  • Könnyen megtanulható munkakör, melyhez betanítást biztosítunk
  • Rendezett, tiszta, modern, fűtött munkakörnyezet

A munkaidőd:

  • Egy műszak
    • hétfőtől-péntekig 06:00-15:00

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület, Timót utca 5.
  • Megközelíthetőség tömegközlekedéssel: A Boráros tér felől: 54/55-ös, avagy 23-s busz, Mester utca/Ferenc körút felől: 51-s villamos.

Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2 x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka