Áruátvevő targoncás

  • Cég neve

    Fiege

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Fiege

A FIEGE vállalat egy 1873-ban alapított családi vállalkozásból nőtte ki magát egy világszerte 23.000 főt foglalkoztató nagyvállalattá. Magyarországon A FIEGE Kft. az elmúlt 16 évben az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött, ahol jelenleg több mint 550 főt foglalkoztatunk, feladataink folyamatosan bővülnek.

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol figyelünk egymásra, fontos a jó csapat, a támogatás, és van lehetőség fejlődésre, karrierre? Akkor jelentkezz hozzánk szigetszentmiklósi telephelyünkre Áruátvevő targoncásnak!

Főbb feladatok, munkák

  • Beérkező áru leszedése vezetőállásos targoncával;
  • Beérkező áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése;
  • Áru átvétele, darabszám, lejárati dátum rögzítése számítógépes rendszerben;
  • Raktári folyamatok betartása;
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Targoncavezetői gyakorlat;
  • Számítógép alapszintű használata
  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány 3313;
  • 2 műszakos munkarend vállalása;
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Bérezés: kb. bruttó 456.000 Ft (alapbér, teljesítményarányos mozgóbér és műszakpótlékok);
  • SZÉP kártyádra havonta bruttó 30.000 Ft Cafeteria juttatást biztosítunk;
  • Tömegközlekedéssel vagy gépjárművel érkezel? Mi támogatjuk a munkába járásod. Autó esetén pedig ingyenes parkolóhelyed lesz;
  • Heti gyümölcsnapokkal, őszi vitamincsomaggal, húsvéti/karácsonyi ajándékcsomaggal (és még sok mással) várunk;
  • Wellbeing megoldásunk során térítésmentesen veheted igénybe a partnereink által kínált sportolási alternatívákat (kondi, úszás, foci);
  • Remek hangulatú céges rendezvényeinken lehetőséged lesz jobban megismerni a többi területen dolgozó kollégát is;
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra egy nemzetközi, stabil hátterű vállalatnál, ahol hosszútávon számítunk szakértelmedre.