Áruátvevő, árubetöltő

  • Cég neve

    HTS Komplex Security Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 45.

  • Fizetés

    Nettó 1 700 - 1 900 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

X. kerület jászberényi úti élelmiszer logisztikai raktárba keresünk áruátvevő, árubetöltő pozícióra munkatársakat, több műszakos munkarendbe!

Elvárások

  • Előnyt jelent a vezetőállásos targoncavezetői engedély, de nem feltétel.
  • A munkavégzés PDA-val történik, így alapfokú számítástechnikai ismeret feltétel.

Amit kínálunk

Kezdő nettó órabér: 1 700 Ft, ami a kiegészítő bónuszokkal elérheti az 1 900 Ft-ot már a betanulás időszakában.
Hűtött raktári munkavégzés esetén további juttatások várhatók!