Áruátvételi munkatárs (Szigetszentmiklós)

  • Cég neve

    BAUHAUS SZAKÁRUHÁZAK Bt.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Városkert utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Áru átvétele és mozgatása
  • Kézi szkenner használata

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktározásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Rugalmas, alakítható munkaidő-beosztás
  • Stabil, megbízható, nagy múltú vállalati háttér
  • Szakmai képzések (pl. áruismeret elsajátítása, árugazdálkodási rendszer megismerése)
  • Egészségbiztosítási csomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A BAUHAUS-filozófia súlypontjai: szakmai tudás, magas színvonalú vevőszolgálat és tanácsadás.

Cégünk a „Csináld magad!” üzletágban több mint 270 szakáruházat működtet, azon európai vállalkozások közé tartozik, amelyek állandó növekedésre képesek.
Magyarországon 2007 óta vagyunk jelen Dunakeszin, Maglódon és Szigetszentmiklóson található szakáruházainkkal, amelyek száma - terveink szerint - a közeljövőben növekedni fog.
Kiemelten büszkék vagyunk arra, hogy munkatársaink jelentős része szinte a kezdetektől nálunk dolgozik, lojális bázist nyújtva a mindennapi sikereinkhez.
Családi vállalkozás vagyunk, ami jellegéből adódóan meghatározza a magyarországi működésünket is, közvetlen, barátságos, munkatársainkra maximális odafigyelő, elfogadó vállalati kultúra jellemez bennünket.

Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk pályázatát, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva tud elküldeni nekünk!