NAPELLENZŐ CENTRUM Árnyékolástechnikai K logo

Árnyékolástechnikai szerelő

  • Cég neve

    NAPELLENZŐ CENTRUM Árnyékolástechnikai K

  • Munkavégzés helye

    1172 Budapest, Magyarhida utca

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Árnyékolástechnikai termékek (napellenző, szúnyogháló, redőny, stb.) felszerelésére, telepítésére, munkaerőt keresünk.  A munkavégzés 2-3 fős csapatban történik, az új kollégát betanítjuk.

Elvárások

Elvárás a munkavégzéshez szükséges gépek, szerszámok (pl. ütvefúró, stb.) ismerete és használata. B kategóriás jogosítvány szükséges.

Előnyt jelent

A szakmában szerzett jártasság előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Családiás, jó hangulatú csapatban történő munkavégzés, kiszámítható, rendszeres fizetés.

Céginformáció

14 éve működő, nagy ügyfélkörrel rendelkező cég vagyunk, amit a precíz, pontos és minőségi munkával értünk el.

Amennyiben lehetséges fényképes önéletrajzot, vagy bemutatkozást kérünk.