Árnyékolástechnikai szerelő

  • Cég neve

    BO-JÁSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Zsemlékes út 25.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Fő profilunk: redőnyök,verandák, télikertek, zip-texek, napellenzők, zsalúziák...gyártása és helyszínen történő felszerelése.
Ezen munkafolyamatok elvégzéséhez keresünk szerelő munkatársakat.

Elvárások

Légy motivált, magabiztosan használd a kéziszerszámokat.
Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal.
Pontos, precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzésre is képes legyél.
Kulturált megjelenést és megbízhatóságot kérnénk.
Tériszony kizáró ok a munkakör betöltéséhez.

Előnyt jelent

Középfokú végzettséggel vagy szakmai tapasztalattal rendelkezel.
Lakatos vagy asztalos a szakmád.
Lehetsz kezdő is, mi betanítjuk a munkafolyamatokat, ha elég motivált vagy.

Amit kínálunk

Ez is egy szakma, amit meg lehet tanulni, és mi meg is tanítunk, ha van kellő lelkesedés benned.
Barátságos légkörben dolgozunk, mivel tudjuk, a jó munka alapja a jó munkahelyi légkör.
A jó munkát jó fizetéssel honoráljuk. (min.400.000.- ft)
Csak hétköznap dolgozunk, a hétvégék szabadok.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk magyar tulajdonban lévő vállalkozás, ahol mindig törekszünk a legjobb minőségű szolgáltatás nyújtására megrendelőinknek. Minőségi alapanyagokból, minőségi termékeket kínálunk. Egyedi elképzeléseket is igyekszünk megvalósítani, fő szempont, hogy mindenki elégedett legyen a végeredménnyel.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!