MÉDIASZOLGÁLTATÁS-TÁMOGATÓ ÉS VAGYONKEZELŐ ALAP logo

Archívumi szerkesztő munkatárs

  • Cég neve

    MÉDIASZOLGÁLTATÁS-TÁMOGATÓ ÉS VAGYONKEZELŐ ALAP

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja 64.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Archív anyagok szerkesztése, korrektúrája
  • Cikkek és posztok írása, szerkesztése
  • Social media felületek kezelése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • megbízhatóság, pontosság, nagyfokú önállóság, problémamegoldás
  • jó íráskészség
  • kitűnő helyesírás
  • kreativitás

Előnyt jelent

  • újságírói tapasztalat
  • kulturális életben való jártasság
  • magyar vagy kommunikáció szakos végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Rugalmas munkavégzés
  • Stabil munkáltatói háttér és modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődést elősegítő, változatos feladatok
  • Önállóságot, fejlődést, tanulást támogató vállalati kultúra
  • Otthoni munkavégzésre való lehetőség
  • Munka és a magánélet egyensúlyának támogatása – „Családbarát munkahely” tanúsítvánnyal rendelkező vállalat
  • Béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények
  • Céges parkoló, kerékpártároló, zuhanyzó, All You Can Move

Céginformáció

#határozatlan idejű jogviszony #megfelelő bérezés #stabil munkáltatói háttér #családbarát munkahely