Architekt

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IX. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • DEVOPS BACKEND FRONTEND AWS SQL NOSQL LAN
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

 A Trendency bővülő csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindó szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk lan partikat is.

Architekt

Rád váró feladatok:

  • Pre-sales tevékenységek támogatása, igény felmérés, high level design és becslés készítése, valamint projekt ajánlatok írásában aktív szakmai részvétel
  • Szoftver fejlesztési és bevezetési projekteken az informatikai rendszerek, alkalmazások előkészítése, igények feltérképezése, teljes körű tervezése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése
  • Megtervezett rendszerek kiépítésének ellenőrzése, bevezetések szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés az üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel és tesztelőkkel, DevOps és támogató munkatársakkal
  • A szakmai ismereteinek folyamatos szinten tartása, fejlesztése és tudás megosztása belső továbbképzéseken
  • Döntéselőkészítési anyagok elkészítése, prezentációja

Te vagy az ideális jelentkező számunkra, ha:

  • Architect szerepkörben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Önálló és szakmai irányítói munkavégzésre hajlandóság
  • Ügyfélorientált, szakmai kommunikáció és megoldásfókuszú hozzáállás
  • Csapatközpontú és Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • Rendszer tervezési és szoftverfejlesztési módszertanok alapos ismerete

Előnyödre válik:

  • Jártasság a következő technológiák valamelyikében: .NET, backend scriptnyelvek, frontend keretrendszerek, AWS vagy egyéb felhő alapú technológia, SQL/NoSQL

Fizetés melletti juttatásaink:

  • Szakmai tréningek, képzési tervek, céges workshoppok
  • Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • Konyha, kávé, tea, sörcsap
  • Hónapindító reggelizések, szülinapi tortázások, gyümölcsnapok
  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap homeoffice) vagy távmunka
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát munkahely
  • Forma1 szimulátor,darts, csocsó, biliárd, póker és lan party-k

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező