Applikációs vezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Műanyagiparban tevékenykedő autóipari partnercégünk részére keresünk új munkavállalókat az alábbi pozícióba Kecskeméten:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési KPI-ok nyomon követése és riportálása, szükséges akciók meghozása a társterületek segítségével
  • Minőségi hiányosságok felismerése, szükséges intézkedések meghozatala
  • Az ügyfél által támasztott követelményeknek megfelelés biztosítása
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységben (KVP) és optimalizálásban részvétel
  • Applikációs csoportvezető és a tisztatérben dolgozó kollégák folyamatos szakmai fejlesztése, támogatása
  • Robotprogramok folyamatos fejlesztése és a robotprogramozók munkájának nyomonkövetése
  • Új termékek festésének gyártásoptimalizálása
  • A festésben felmerült problémák megoldása és együttműködés a festékgyártók alkalmazás technikusaival
  • Az applikációval kapcsolatos állásidők analízise, rövidtávú megszűntetése, és hosszútávon a karbantartási feladatok optimalizálásával történő elkerülése
  • Terméktartók tervezése, optimalizálása, beszerzésének szakmai támogatása, költségkalkulációk elkészítése
  • Applikációs hibák elemzése, akcióterv készítése és menedzselése
  • Napi szintű riportolás a felettes és társosztályok felé
  • Applikációval kapcsolatos karbantartások nyomonkövetése, tervezése, és optimalizálása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy min 5 év szakmailag releváns tapasztalat festő applikációs területen
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes és kihívásokkal teli, feladatok
  • Családias vállalati kultúra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését fényképes önéletrajz segítségével.