Applikációs vezető

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Kecskeméti partnercégünk keresi legújabb kollégáját az alábbi pozícióban:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy min 5 év releváns tapasztalat festő applikációs területen
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Juttatások, melyekben részesülhetsz:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Hűségprémium
  • Ajánlási bónusz
  • Munkábajárás támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Feladataid lesznek:

  • Termelési KPI-ok nyomon követése és riportálása, szükséges akciók meghozása a társterületek segítségével
  • Minőségi hiányosságok felismerése, szükséges intézkedések meghozatala
  • Az ügyfél által támasztott követelményeknek megfelelés biztosítása
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységben (KVP) és optimalizálásban részvétel
  • Applikációs csoportvezető és a tisztatérben dolgozó kollégák folyamatos szakmai fejlesztése, támogatása
  • Robotprogramok folyamatos fejlesztése és a robotprogramozók munkájának nyomonkövetése
  • Új termékek festésének gyártásoptimalizálása
  • A festésben felmerült problémák megoldása és együttműködés a festékgyártók alkalmazás technikusaival
  • Az applikációval kapcsolatos állásidők analízise, rövidtávú megszűntetése, és hosszútávon a karbantartási feladatok optimalizálásával történő elkerülése

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés