Applikációs specialista - Szervizmérnök

  • Cég neve

    Diagon Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

        • Partnerek napi szintű applikációs/szervizes támogatása saját és forgalmazott labordiagnosztikai készülékek és reagensek tekintetében szóban és írásban;
        • Labordiagnosztikai készülékek betanítása/ üzembehelyezése,
        • Belföldi partnerlátogatások;
        • Készülékek felhasználói szintű betanítása;
        • Társosztályokkal való kommunikáció;
        • Fejlesztés támogatása a partnerektől érkező visszajelzések alapján;
        • Szerviz adminisztráció elvégzése a működtetett minőségirányítási rendszernek megfelelően.

Elvárások

  • Egészségügyi / természettudományi / műszaki végzettség;
  • Szerviz mérnök esetében 1-3 éves tapasztalat Elektronikai, Mechanikai, Mechatronikai vagy egyéb szervizes területen;
  • Középszintű angol nyelv használata szóban és írásban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód;
  • Jó szervező és kreatív problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Utazási hajlandóság.

Előnyt jelent

  • Labordiagnosztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • ISO 9001, ISO 14001 szabványok ismerete,
  • SAP rendszer ismerete,
  • újpest környéki lakhely.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés;
  • Munkaeszközök biztosítása (laptop, SIM kártya, vállalati gépjármű);
  • Stabil bejelentett munkahely egy 100%-ban Magyar tulajdonú vállalatnál;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Rendszeres visszajelzések, fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, lelkes csapat.

Céginformáció

Több évtizedre visszatekintő, biztos, stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő humándiagnosztikai (in vitro diagnosztikai) termékeket fejlesztő, gyártó és forgalmazó cég After Sales csapatába keres

Applikációs specialista - Szerviz mérnök

munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.