Starters E-Components Generators Automotive Hungary Kft. logo

Applikációs mérnök

  • Cég neve

    Starters E-Components Generators Automotive Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szirmabesenyő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői elvárásoknak megfelelően a meglévő termékcsalád továbbfejlesztése a belső előírások betartásával.
  • Szükséges dokumentációk (3D modellek, alkatrész- / vevői- / összeállítási rajzok, SAP darabjegyzékek, egyéb dokumentációk stb.) elkészítése és naprakészen tartása a termékfejlesztési folyamat előírásainak megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás a termékfejlesztésben és gyártásban résztvevő társosztályokkal, a különböző régióinkkal és a vevővel
  • DFMEA elkészítése az autóipari előírásoknak megfelelően
  • A beszállított alapanyagok specifikációtól történő eltéréseinek elemzése, értékelése termékfunkció szempontjából
  • Fejlesztési módszertanok alkalmazása a fejlesztési folyamat során, annak érdekében, hogy a folyamat a későbbiekben visszakövethető és ellenőrizhető legyen
  • Prototípus rendelések esetén a mintadarabjegyzékek és az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • A termékek műszaki változtatási folyamatának koordinálása és a hozzá kapcsolódó dokumentáció elkészítése a termék teljes élettartamán keresztül
  • Részvétel belső és külső auditokon a szakterületének magas szinten történő képviselése érdekében

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Fejlesztési vagy mérnökségi területen minimum 3-5 éves szakmai tapasztalatra tettél szert
  • Legalább középfokú angol nyelvtudásod van
  • Van gyakorlatod valamely tervezőprogramban
  • Vannak ismereteid a tűrésszámítás, mérés, műszaki statisztika területén.

Előnyt jelent

  • Az autók szerelmese vagy, ismered a különböző típusokat és azok motorjait
  • Gyakorlattal rendelkezel NX tervezői szoftver használatában
  • Ismered az SAP-t és Windchillt
  • Van tapasztalatod az autóiparról és előírásairól
  • Rendelkezel elektronikai ismeretekkel
  • Beszélsz németül

Amit kínálunk

  • Versenyképes bért, ami az éves béremeléskor növekszik.
  • Éves bónuszt a belépés napjától, amit akár 10% is lehet.
  • A Cafeteria éves bruttó 450.000 Ft, havonta nettó 29.000 Ft-ot kapsz SZÉP kártyára.
  • A kantinban reggelizni és ebédelni is tudsz ráadásul a SZÉP kártyát is elfogadják
  • 30 Ft/km benzintámogatást adunk és az épület előtt ingyen parkolhatsz
  • A helyközi bérleteket 100%-ban, a miskolci helyi bérletet 50%-ban támogatjuk, illetve ingyenes céges járatokat biztosítunk.
  • Az otthonod kényelméből is dolgozhatsz akár 10 napot is egy hónapban.
  • Junior szinttől seniorig fejlődhetsz, képzésekre jelentkezhetsz, projektekben vehetsz részt, mentorálhatod a junior kollégákat.
  • Hosszabb tanfolyam, egyetemi képzés esetén tanulmányi szerződést kötünk.
  • Medicover biztosítási csomaggal járulunk hozzá egészséged megőrzéséhez.
  • Fontos családi eseménykor plusz szabadnapokat adunk.
  • Az apáknak járó 10 nap szabadságot 100%-os távolléti díjjal fizetjük ki.
  • Munkaidődet rugalmasan tudod beosztani, a plusz óráidat lecsúsztathatod.
  • Kedvezményes árú nyári táborokat tartunk a kollégák gyerekeinek.
  • Ünnepekkor ajándékkal kedveskedünk.
  • Dolgozói kedvezményprogramunk országszerte biztosít kedvezményeket.
  • Cégünk iránti lojalitásodat is díjjazzuk plusz szabadnappal.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Iroda- és gyárépületünk új, modern és kényelmes.
  • Rugalmas munkaidőben dolgozunk, ezt azt jelenti, hogy 9:00 és 15:00 között biztosan bent vagyunk, de ezen felül magunk osztjuk be az időnket.
  • Autóiapri beszállító lévén sok a megbeszélés és a szabályok is szigorúbbak, de egyik sem felesleges, hiszen a termékek minőségét és a dolgozók biztonságát garantálják.
  • Betanulási tervvel készülünk számodra, hogy fokozatosan ismerd meg a létesítményt és a folyamatainkat.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Kik vagyunk?

Az indítómotor- és generátorgyártás terén jelentős múltra visszatekintő és nagy tapasztalatot felhalmozott multinacionális cég vagyunk, elindultunk az elektrifikáció útján, miközben a legnagyobb autógyárak partnereként megbízhatóan és kiváló minőségben szállítjuk termékeinket. Cégcsoport szinten a magyar az egyik legnagyobb volumenű gyártóegység, és itt kap helyet a fejlesztési központ is.

2021-ben elnyertük az Év Irodája Különdíjat és a nagyvállalati kategória II. helyezését.

A 2022-ben elnyert a Családbarát Munkahely címet és a hozzá kapcsolódó intézkedéseket és szolgáltatásokat komolyan vesszük, hogy minden nap megfeleljünk a címnek.

Hol vagyunk?

Miskolchoz közel, de már a városon kívül, Szirmabesenyő határában. Ingyenes céges buszjárataink a portánkig visznek, így kényelmesen és gyorsan ideérsz. A főút mellett egy új biciklis út is vezet, ha pedig autóval jössz, ingyen tudsz parkolni.