Apple szerviz technikus

  • Cég neve

    WLA BPST Kft.

  • Munkavégzés helye

    1073 Budapest, Kertész utca 27.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Moduláris javítások magabiztos, precíz elvégzése
  • Javítások pontos dokumentálása rendszerünkben

Elvárások

2 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

Szereted az Apple termékeket.
Szuper extra ha forrasztástechnológiai ismereteid vannak

Amit kínálunk

Fix stabil fizetés nettó 350.000FT a próbaidő alatt
5x8 óra fix munkaidő Hétfőtől-Péntekig 9:00-17:00-ig
Évente csapatépítő ( Legutóbb Horvátországban)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Rajongunk az Apple termékekért és szeretjük őket visszahozni az életbe ha tönkremennek.
Legnagyobb öröm ha boldogan távozik tőlünk az ügyfelünk és ha még ad egy jó értékelést is akkor igazán megdobban a szívünk. ( Ezt láthatod alul a logónkon is)
Arra törekszünk, hogy a lehető legjobb minőségben rövid határidővel teljesítsük a munkánkat.
Folyamatosan dolgozunk a folyamatainkon, hogy egyszerű átlátható és minél inkább automatizált legyen.

Motivációs levelet és önéletrajzot kérünk.